skip to Main Content

Treningstider og informasjon om gruppene vinter/vår 2018.

Treningstider for høst 2018 og vinter 2019 kommer iløpet av september

Årgang 2012:

Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).

Oppmann: Heidi Ravndal – heidi.ravndal@soprasteria.com.

Årgang 2011:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Oppmann: Inger Kristine Reisvold – inger.reisvold@gmail.com

Årgang 2010:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Treningstid og sted:
Torsdag kl. 17.30-18.30.
Oppmøte: Sandneshallen
Hovedtrenere: Hanne Ringnes Sanne og Anne Barlaug
Oppmann: Gisle Melaas – gislemelaas@gmail.com

Årgang 2009:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Hovedtrener: Terje Ims
Treningsdag: Tirsdag
Oppmann: Therese Grimstad – theresegrimstad@hotmail.com

Årgang 2008:
Gruppen er dessverre full.
Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Treningstid og sted: Tirsdag kl.17.45-18.45. Oppmøte: Sandneshallen
Hovedtrener: Anne Barlaug
Oppmann: Thorleif Reisvold – reisvold71@gmail.com

Årgang 2007:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Treningstid og sted: Tirsdager kl.17.45-18.45. Oppmøte: Sandneshallen
Hovedtrener: Gro Barlaug
Oppmann: Bjørn Tjemsland – bjorn.tjemsland@lyse.net

Årgang 2006:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Treningstid og sted:
Tirsdager kl. 17:45-18:45. Oppmøte: Sandneshallen
Torsdager kl.17.45-18.45. Oppmøte: Sandnes stadion
Trenere: Ørnulf Johannessen – ornulf.johannessen@gmail.com og Matthew Armstrong – marmstrong@isstavanger.no
Oppmann: Gillian Dale – sf2006oppmann@gmail.com

Årgang 2005:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Treningstid og sted:
Tirsdager 17.45-18.45 Dette er ei relativt hard løpsøkt. Treningen foregår ute hele året. Oppmøte på Sandnes stadion.
Torsdager 17.45-19.00 Allsidig trening i Sandneshallen.
Hovedtrener; Gro Barlaug
Oppmann: Solbjørg Eikeland – solbjorg@lyse.net

Årgang 2004:
Ønsker du å begynne å trene på gruppen ta kontakt med oppmann.
Treningstid og sted:
Mandager 17:45-19:00. Oppmøte: Sandnes stadion.
Tirsdager 17.45-18.45 Dette er ei relativt hard løpsøkt. Treninga foregår ute hele året. Oppmøte: Sandnes stadion.
Torsdager 17.45-19.00 Allsidig trening i Sandneshallen.
Hovedtrener: Kari Nordaas Kulkarni
Oppmann: Louise Ghysels – lpghysels@hotmail.com

Mosjonsgruppa:
Treningstid og sted:
Tirsdager 19:00-20:00. Oppmøte: Sandnes stadion. Langintervall
Torsdager 19.00-20.00. Oppmøte: Sandnes stadion. Kortintervall
Hovedtrener: Cecilie Klungtveit – cec_kk@hotmail.no

Hjelpetrenere:

Sveinung Berge – sveinungberge123@gmail.com/ Christina Toogood – christinatoogood@gmail.com.

Altmuligmann: Geir Eikeskog – geir.eikeskog@sandnes-idrettslag.no

Mer informasjon om gruppa finnes her: https://www.facebook.com/groups/SandnesILMosjonister/

Gruppene 15+ i Sandnes Idrettslag – I Friidrett
Oppmann: Håvard Godeset – Havard.Godeset@bg-group.com

15+ sprint/teknisk (Erik)
Treningstider vinter
Mandag kl 1830-2100: Sandneshallen
Tirsdag kl 1830-2030: Sandneshallen
Onsdag kl 1830-2030: Sandneshallen
Torsdag kl 1800-2030: Sandnes stadion
Fredag kl 1700-1900: Sandneshallen/stadion
Lørdag kl 1430-1530: Sandnes stadion/Ormaskogen
Hovedtrener: Erik Kringeland – ekringeland@gmail.com – tlf: 473 70 501
Hjelpetrenere: Jens Storhaug, Arild Selliken, Eirik Netland

15+ Langsprint/hekk/distanse (Ragnar)
Treningstid vinter
Mandag kl 1830-2100: Sandneshallen
Tirsdag kl 1730-1900: Gisketjern (distanse) kl 1830-2030 Sandneshallen (langsprint/hekk)
Onsdag kl 1830-2030: Sandneshallen
Torsdag kl 1800-2030: Sandnes stadion
Fredag kl 1700-1900: Sandneshallen/stadion
Lørdag kl 1300-1530: Sandnes stadion/Ormaskogen
Hovedtrener: Ragnar Bergheim – ragnar.bergheim@gmail.com – tlf: 411 45 570

Sprint/teknisk senior (Trond)
Treningstid vinter
Mandag kl 1830-2100: Sandneshallen
Tirsdag kl 1700-1900: Sandnes stadion/styrkerom
Onsdag kl 1800-2000: Sandneshallen
Torsdag kl 1800-2030: Sandnes stadion
Fredag kl 1700-1900: Sandneshallen/stadion
Lørdag kl 1300-1530: Sandnes stadion/styrkerom/Ormaskogen
Hovedtrener: Trond Lindanger – trondlindanger@hotmail.com – tlf: 982 33 356
Hjelpetrenere: Alfhild Storhaug, Hanna Demydova, Stine Kufaas

Treningstider sprint/hekk (Anne Brit)
Treningstid (sommer Sandnes stadion / vinter Sandnes hallen)
Mandag kl 1700: Sandnes hallen /Stadion
Tirsdag kl 1830: Sandnes hallen / Stadion
Onsdag kl 1700: Sandnes stadion
Torsdag kl 1830: Sandnes hallen / Stadion
Fredag kl 1630: Sandnes hallen / Stadion
Hovedtrener: Anne Brit Sandberg –  AnneBrit.Sandberg@olympiatoppen.no  – tlf: 982 51 703
Hjelpetrener: Richard Sandberg

Mellom/lang & Team Ingebrigtsen (Gjert)
Treningstid og sted
Mandag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Tirsdag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Torsdag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Hovedtrener: Gjert Ingebrigtsen – gjert@lyse.net

×Close search
Search