skip to Main Content

Treningsgrupper og tider for 2022:

Årgang 2017:
Denne gruppen har oppstart i august/september 2023. Påmelding gjøres her.

Årgang 2016:
Gruppen er full. For å sette deg på ventelisten, kan du registrere deg her.
Treningstid tirsdager kl. 17:30 – 18:30. Sandneshallen i vinterhalvåret, Sandnes stadion i sommerhalvåret.
Trener: Alf Henrik Trøen
Gruppeleder: Kristine Tveten – kristine.tveten@gmail.com

Årgang 2015:
Gruppen er full. For å sette deg på ventelisten, kan du registrere deg her .
Treningstid blir tirsdager klokken 17:30-18:30. Sandneshallen i vinterhalvåret, Sandnes stadion i sommerhalvåret.
Trener: Sarah Samawi
Gruppeleder: Anne-Marie Oftedal – anne-marie@loen.no

Årgang 2014:
Gruppen er full, og foreldre som ønsker å registrere sitt barn fyller inn informasjon her.
Treningstid torsdager klokken 17:30-18:30 i Sandneshallen i vinterhalvåret, Sandnes stadion i sommerhalvåret.
Trener: Kine Nøttveit
Gruppeleder: Agnete Kamil  –   agnete.kamil@gmail.com

Årgang 2013:
Gruppen er full, og foreldre som ønsker å registrere sitt barn fyller inn informasjon her.
Treningstid torsdager klokken 17:30-18:30 på Sandnes stadion i sommerhalvåret.
Trening flyttes til Sandneshallen i sep/okt med treningstid 17:30-18:30.
Trener: Helen Ween – helenrisaween@gmail.com
Gruppeleder: aas.f.karen@gmail.com

Årgang 2012:
Gruppen er full, og foreldre som ønsker å registrere sitt barn fyller inn informasjon her.
Treningstid torsdager klokken 17:30-18:30 i Sandneshallen i vinterhalvåret, Sandnes stadion i sommerhalvåret.
Trenere: Sigbjørn Sørland og Agnes Elin Engen.
Gruppeleder: Anne-Marie Oftedal – anne-marie@loen.no

Årgang 2011:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Treningstid tirsdager 17:30-18:30 Sandneshallen i vinterhalvåret, Sandnes stadion i sommerhalvåret.
Hovedtrener: Gro Barlaug
Gruppeleder: Eilen Lura Sjursen – eilen.lura@gmail.com

Gruppe 2010:
Treningstid og sted: Tirsdag 16:30 -17:30 og torsdag kl. 17:15 – 18:45
Oppmøte: Sandneshallen i vinterhalvåret, Sandnes stadion i sommerhalvåret
Hovedtrener: Anne Barlaug og Hanne Ringnes Sanne
Gruppeleder: Agnes Elin Engen – agneselin@gmail.com

Årgang 2009:
Treningstid og sted: hovedtrening tirsdag 17:15-18:45 , mandag 17:15-18:15
Oppmøte begge dager: Sandnes stadion
Hovedtrener: John Willy Bjerkli
Gruppeleder: Therese Grimstad – theresegrimstad@hotmail.com

Løpegruppe for Mosjonister:
Treningstid og sted:
Tirsdager 19:00-20:00. Oppmøte: Sandnes stadion. Kortintervall
Torsdager 19.00-20.00. Oppmøte: Sandnes stadion. Langintervall
Hovedtrener: Cecilie Klungtveit – cec_kk@hotmail.no
Hjelpetrenere: Sveinung Berge / Trude Håland.
Gruppeleder: Geir Eikeskog – geir.eikeskog@sandnes-idrettslag.no

Mer informasjon om gruppa finnes her: https://www.facebook.com/groups/SandnesILMosjonister/

Gruppene 15+ i Sandnes Idrettslag
Tekniske trenere: Are Torsvik (stav), Sølvi Rabben (kast), Arne Indrebø (kast), Anna Bråttvik (hopp)
Hjelpetrenere: Arild Selliken,  Geir Eikeland, Helge Hamre

Athletix gruppen
Trener: Vienna Søyland Dahle –viennadahle@hotmail.com
Treningstider: Mandag kl. 16:00: oppmøte Sandnes idrettspark / Onsdag kl. 15:45 – 16:45: oppmøte Sandneshallen.
Treningen er for ungdom fra 15 år, og har en løpeøkt ute og en styrkeøkt inne. Sosial, variert og effektiv trening.

15+ sprint/teknisk 2003-2008 (Ragnar)
Treningstider vinter
Mandag kl 18:00: Sandneshallen
Tirsdag kl 17:00: Sandnes stadion / Sandneshallen
Onsdag kl 17:00: Gisketjern/Sandnes stadion (fram til ca. 1.des ) og kl 1830-2030: Sandneshallen (frå ca. 1.des)
Fredag kl 16:30: Sandnes stadion (Kretstrening frå 6.el 13.nov i Sandneshallen)
Lørdag kl 11:00: Gisketjern
Søndag kl 11:30: Styrkerom Sandnes stadion
Hovedtrener: Ragnar Bergheim – ragnar.bergheim@gmail.com – tlf: 414 15 570

Sprint/teknisk senior (Trond)
Treningstid vinter
Mandag kl 1800: Sandneshallen
Tirsdag kl 1830: styrkerom Sandnes stadion/Sandneshallen
Onsdag kl 1700: Gisketjern , Sandnes stadion (fram til ca. 1.des ) og kl 1830-2030: Sandneshallen (frå ca. 1.des)
Fredag kl 1630: Sandnes stadion (Kretstrening frå 6. el 13.nov i Sandneshallen)
Lørdag kl 1100: Gisketjern
Søndag kl 1100: Styrkerom Sandnes stadion
Hovedtrener: Trond Lindanger – trondlindanger@hotmail.com – tlf: 982 33 356

Mangekamp/hopp (Anna)
Treningstider vinter
Mandag kl 17:00: Sandneshallen
Tirsdag kl 17:30: Sandneshallen
Onsdag kl 16:30: Sandneshallen
Torsdag kl 17:00: stavtrening i  Sandneshallen
Fredag kl 16:00: Sandneshallen/stadion (Kretstrening frå 18.november)
Lørdag kl 10:00: Gisketjernet
Hovedtrener: Anna Bråttvik – g.demydova@gmail.com  – tlf: 99451917

Sprint/hekk (Anne Brit og Richard)
Treningstid (sommer Sandnes stadion / vinter Sandnes hallen)
Mandag kl 17:00: Sandnes hallen /Stadion
Tirsdag kl 17:30: Sandnes hallen / Stadion
Onsdag kl 17:00: Sandnes stadion/Ormaskogen (fram til ca. 1.des ) og 15:30-17:30 i Sandneshallen (frå ca. 1.des)
Torsdag kl 17:00: stavtrening i  Sandneshallen
Fredag kl 16:00: Sandneshallen/stadion (Kretstrening frå 18.november)
Lørdag kl 10:00: Gisketjernet
Hovedtrenere: Anne Brit Sandberg –  AnneBrit.Sandberg@olympiatoppen.no  – tlf: 982 51 703
Richard Sandberg –  richard.sandberg@lyse.net

Mellom/lang (Eric)
Treningstid vinter
Mandag kl 1730-2000 (>2003) 1830-2030 (2006): Sandneshallen
Tirsdag kl 1700-1830 Gisketjern/Sandnes stadion
Torsdag kl 1700-1830 Gisketjern/Sandnes stadion
Lørdag kl 12:00 –  Gisketjernet/Sandnes stedion
Hovedtrener: Eric Toogood – eric.toogood@gmail.com – tlf: 90576771

Mellom/lang & Team Ingebrigtsen (Gjert)
Treningstid og sted
Mandag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Tirsdag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Torsdag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Hovedtrener: Gjert Ingebrigtsen – gjert@lyse.net

Search