skip to Main Content

Treningsgrupper og tider for 2021 :

Årgang 2015:
Ny gruppe med oppstart august/september 2021, REGISTERING HER.
Treningstid blir tirsdager klokken 17:30-18:30.( Sandneshallen i vinterhalvåret, stadion i sommerhalvåret.)

Årgang 2014:
Gruppen er full, og foreldre som ønsker å registrere sitt barn fyller inn informasjon her.
Treningstid torsdager klokken 17:30-18:30 i Sandneshallen i vinterhalvåret, stadion i sommerhalvåret.
Trenere: Alf Henrik Trøen og Kine Nøttveit
Oppmann: Line Ravndal – lineravndal@gmail.com

Årgang 2013:
Gruppen er full, og foreldre som ønsker å registrere sitt barn fyller inn informasjon her.
Treningstid torsdager klokken 17:30-18:30 på stadion i sommerhalvåret.
Trening flyttes til Sandneshallen i sep/okt med treningstid 17:30-18:30.
Trener og oppmann : Helen Ween – helenrisaween@gmail.com

Årgang 2012:
Gruppen er full, og foreldre som ønsker å registrere sitt barn fyller inn informasjon her.
Treningstid torsdager klokken 17:30-18:30 i Sandneshallen i vinterhalvåret, stadion i sommerhalvåret.
Trenere: Sarah Samawi og Jeaneth Stokkeland
Oppmann: Heidi Ravndal – heidi.ravndal@soprasteria.com.

Årgang 2011:
Gruppen er dessverre full. Sett dere opp på venteliste (send epost til oppmann).
Treningstid tirsdager 17:30-18:30 Sandneshallen i vinterhalvåret, stadion i sommerhalvåret.
Hovedtrener: Hanne Ringnes Sanne
Oppmann: Inger Kristine Reisvold – inger.reisvold@gmail.com

Årgang 2010:
Det er to treningsgrupper for denne årgangen. Gruppene er dessverre fulle. Sett dere opp på venteliste her: Venteliste 2010

Gruppe 2010-1:
Treningstid og sted: Torsdag kl. 17:15 – 18:45
Oppmøte: Sandneshallen i vinterhalvåret, stadion i sommerhalvåret
Hovedtrenere: Hanna Ringnes Sanne og Anne Barlaug
Oppmann: Agnes Elin Engen – agneselin@gmail.com

Gruppe 2010-2:
Treningstid og sted: Tirsdag kl. 16:30 – 17:30
Oppmøte: Sandneshallen i vinterhalvåret, stadion i sommerhalvåret
Hovedtrener: Ruth Johanne Salte
Oppmann: Ruth Johanne Salte  ruthi77@lyse.net

Årgang 2009:
Treningstid og sted: hovedtrening tirsdag 17:15-18:45 , løpeøkt torsdag 17:15-18:15
Oppmøte begge dager : Sandnes stadion
Hovedtrener: John Willy Bjerkli
Oppmann: Therese Grimstad – theresegrimstad@hotmail.com

Årgang 2008:
Treningstid og sted: Tirsdag kl.17.15-18:45, Sandnes stadion (sommer) eller Sandneshallen (vinter)
Torsdag kl. 17-18: løpeøkt på stadion.
Hovedtrener: Anne Barlaug
Oppmann: Grant Huitson – granthuitson@gmail.com

Løpegruppe for Mosjonister:
Treningstid og sted:
Tirsdager 19:00-20:00. Oppmøte: Sandnes stadion. Kortintervall
Torsdager 19.00-20.00. Oppmøte: Sandnes stadion. Langintervall
Hovedtrener: Cecilie Klungtveit – cec_kk@hotmail.no
Hjelpetrenere: Sveinung Berge / Trude Håland.
Oppmann: Geir Eikeskog – geir.eikeskog@sandnes-idrettslag.no

Mer informasjon om gruppa finnes her: https://www.facebook.com/groups/SandnesILMosjonister/

Gruppene 15+ i Sandnes Idrettslag
Tekniske trenere: Are Torsvik (stav), Sølvi Rabben (kast), Arne Indrebø (kast), Anna Bråttvik (hopp)
Hjelpetrenere: Arild Selliken,  Geir Eikeland, Helge Hamre

Athletix gruppen
Trener: Vienna Søyland Dahle –viennadahle@hotmail.com
Treningstider: Mandag kl. 16:00: oppmøte Sandnes idrettspark / Onsdag kl. 16:30: oppmøte Sandneshallen.
Treningen er for ungdom fra 15 år, og har en løpeøkt ute og en styrkeøkt inne. Sosial, variert og effektiv trening.

15+ sprint/teknisk 2002 og  2004/2005/2006 (Anna)
Treningstider vinter
Mandag kl 15:45-  Sandnes stadion /Sandnehallen
Tirsdag kl 15:45 – Sandneshallen
Onsdag kl 17:00  Sandnes stadion/ Ormaskogen (fram til ca. 1.des ) og 15:30-17:30 i Sandneshallen (frå ca. 1.des)
Torsdag kl 17:00 stavtrening i  Sandneshallen
Fredag kl 16:00/17:00-19:00: Sandneshallen/stadion (Kretstrening frå 6. el 13.november)
Lørdag kl 10:00-11:00 : Gisketjernet
Hovedtrener: Anna Bråttvik – g.demydova@gmail.com  – tlf: 99451917

15+ sprint/teknisk 2003-2006
Treningstider vinter
Mandag kl 18:00  Sandneshallen
Tirsdag kl 1700-1900: Sandnes stadion / Sandneshallen
Onsdag kl 1700- : Gisketjern/Sandnes stadion (fram til ca. 1.des ) og kl 1830-2030: Sandneshallen (frå ca. 1.des)
Fredag kl 1630- Sandnes stadion (Kretstrening frå 6.el 13.nov i Sandneshallen)
Lørdag kl 1100-1300: Gisketjern
Søndag kl 1130- Styrkerom Sandnes stadion
Hovedtrener: Ragnar Bergheim – ragnar.bergheim@gmail.com – tlf: 414 15 570

Sprint/teknisk senior (Trond)
Treningstid vinter
Mandag kl 1800-  Sandneshallen
Tirsdag kl 1830-2030 styrkerom  Sandnes stadion/Sandneshallen
Onsdag kl 1700-1900: Gisketjern , Sandnes stadion (fram til ca. 1.des ) og kl 1830-2030: Sandneshallen (frå ca. 1.des)
Fredag kl 1630-18:30 Sandnes stadion (Kretstrening frå 6. el 13.nov i Sandneshallen)
Lørdag kl 1100-1300: Gisketjern
Søndag kl 1100-1300: Styrkerom Sandnes stadion
Hovedtrener: Trond Lindanger – trondlindanger@hotmail.com – tlf: 982 33 356

Treningstider sprint/hekk (Anne Brit)
Treningstid (sommer Sandnes stadion / vinter Sandnes hallen)
Mandag kl 1700: Sandnes hallen /Stadion
Tirsdag kl 1830: Sandnes hallen / Stadion
Onsdag kl 1700: Sandnes stadion
Torsdag kl 1830: Sandnes hallen / Stadion
Fredag kl 1630: Sandnes hallen / Stadion
Hovedtrenere: Anne Brit Sandberg –  AnneBrit.Sandberg@olympiatoppen.no  – tlf: 982 51 703
Richard Sandberg   –  richard.sandberg@lyse.net

Mellom/lang (Eric)
Treningstid vinter
Mandag kl 1730-2000 (>2003) 1830-2030 (2006): Sandneshallen
Tirsdag kl 1700-1830 Gisketjern/Sandnes stadion
Torsdag kl 1700-1830 Gisketjern/Sandnes stadion
Lørdag kl 12:00 –  Gisketjernet/Sandnes stedion
Hovedtrener: Eric Toogood – eric.toogood@gmail.com – tlf: 90576771

Mellom/lang & Team Ingebrigtsen (Gjert)
Treningstid og sted
Mandag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Tirsdag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Torsdag kl 1800: Sandnes stadion / Gisketjernet
Hovedtrener: Gjert Ingebrigtsen – gjert@lyse.net

Search